Terminy dostępności nauczycieli w ramach konsultacji dla uczniów i rodziców - II półrocze 2023/2024.
Rodzice proszeni są o wcześniejsze umawianie konsultacji z nauczycielami telefonicznie (23 654 49 10) lub poprzez dziennik Librus.
Dyżury nauczycieli w ramach zajęć i czynności - II półrocze 2023-2024
poniedziałek, 12 luty 2024 09:28 149.85 KB 12
Pobierz
IP. |
Nazwisko i imię nauczyciela |
poniedziałek |
wtorek |
środa |
czwartek |
piątek |
1. |
Jabłonowski Jarosław |
13.00-14.00 |
|
|
|
|
2. |
Kowalska Agnieszka |
|
|
13.30- 14.30 |
|
|
3. |
Balcerowska Joanna |
|
9.50-10.50 |
|
|
|
4. |
Biernacki Jan |
13.45-14.45 |
|
|
|
|
5. |
Błaszkiewicz Bogusława |
12.50-13.50 |
|
|
|
|
6. |
Bukowska Jolanta |
11.50-12.50 |
|
|
|
|
7. |
Cechowska Katarzyna |
|
|
13.35-14.35 |
|
|
8. |
Cieślińska Iwona |
|
9.45-10.45 |
|
|
|
9. |
Dłubisz Arkadiusz |
|
9.45-10.45 |
|
|
|
10. |
Drozdowicz Aldona |
|
10.45-11.45 |
|
|
|
11. |
Dziubińska Katarzyna |
|
|
8.45-9.45 |
|
|
12. |
Dziubiński Mariusz |
7.45-8.45 |
|
|
|
|
13. |
Fabisiak Monika |
|
|
|
|
10.30-11.30 |
14. |
Hyndle Krokowska Beata |
|
|
|
9.45-10.45 |
|
15. |
Karpińska Ewelina |
|
|
|
|
11.00-12.00 |
16. |
Kątna Karolina |
|
11.30-12.30 |
|
|
|
17. |
Kesling Jolanta Anna |
|
|
12.40-13.40 |
|
|
18. |
Kieczmer Aleksandra |
12.35-13.35 |
|
|
|
|
19. |
Kolczyńska Katarzyna |
|
11.50-12.50 |
|
|
|
20. |
Kordulewska Jolanta |
11.30-12.30 |
|
|
|
|
21. |
Kowalewski Jakub |
|
|
10.45-11.45 |
|
|
22. |
Kowalska Ewa |
|
|
|
14.30-15.30 |
|
23. |
Krajewska Agnieszka |
|
|
12.35-13.35 |
|
|
24. |
Krajewska Dorota |
|
|
|
10.35-11.35 |
|
25. |
Lis-Dzięgielewska Anna |
9.40-10.40 |
|
|
|
|
26. |
Matuszewska Agnieszka |
|
11.35-12.35 |
|
|
|
27. |
Nawrocki Marek |
|
|
|
7.50-8.50 |
|
28. |
Nehring Grażyna Zofia |
14.00-15.00 |
|
|
|
|
29. |
Ostrowska Anna |
|
|
11.50-12.50 |
|
|
30. |
Pawłowska – Duchna Oliwia |
|
|
|
11.30-12.30 |
|
31. |
Rejniak Marta |
|
|
9.35-10.35 |
|
|
32. |
Sobotka Ewelina |
|
9.40-10.40 |
|
|
|
33. |
Sulwirska Dorota |
|
9.45-10.44 |
|
|
|
34. |
Szeluga Agnieszka |
12.35-13.35 |
|
|
|
|
35. |
Szulc Jadwiga |
|
|
|
|
9.40-10.40 |
36. |
Walczak -Sych Wioletta |
|
12.35-13.35 |
|
|
|
37. |
Wiloch Agnieszka |
|
11.15-11.45 |
|
|
14.30-15.00 |
38. |
Wójtewicz Karolina |
|
|
|
10.35-11.35 |
|
39. |
Załoga Edyta |
|
|
11.30-12.30 |
|
|