Terminy dostępności nauczycieli w ramach konsultacji dla uczniów i rodziców - II półrocze 2023/2024.
Rodzice proszeni są o wcześniejsze umawianie konsultacji z nauczycielami telefonicznie (23 654 49 10) lub poprzez dziennik Librus.

Plików:
unknown-310 Dyżury nauczycieli w ramach zajęć i czynności - II półrocze 2023-2024
Data-310poniedziałek, 12 luty 2024 09:28 Wielkość pliku-310 149.85 KB Pobierz-310 31 Pobierz

IP.

Nazwisko i imię nauczyciela

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1.

Jabłonowski Jarosław

13.00-14.00

 

 

 

 

2.

Kowalska Agnieszka

 

 

13.30- 14.30

 

 

3.

Balcerowska Joanna

 

9.50-10.50

 

 

 

4.

Biernacki Jan

13.45-14.45
(co 2 tygodnie)

 

 

 

 

5.

Błaszkiewicz Bogusława

12.50-13.50

 

 

 

 

6.

Bukowska Jolanta

11.50-12.50

 

 

 

 

7.

Cechowska Katarzyna

 

 

13.35-14.35

 

 

8.

Cieślińska Iwona

 

9.45-10.45

 

 

 

9.

Dłubisz Arkadiusz

 

9.45-10.45

 

 

 

10.

Drozdowicz Aldona

 

10.45-11.45

 

 

 

11.

Dziubińska Katarzyna

 

 

8.45-9.45

 

 

12.

Dziubiński Mariusz

7.45-8.45

 

 

 

 

13.

Fabisiak Monika

 

 

 

 

10.30-11.30

14.

Hyndle Krokowska Beata

 

 

 

9.45-10.45

 

15.

Karpińska Ewelina

 

 

 

 

11.00-12.00

16.

Kątna Karolina

 

11.30-12.30

 

 

 

17.

Kesling Jolanta Anna

 

 

12.40-13.40

 

 

18.

Kieczmer Aleksandra

12.35-13.35

 

 

 

 

19.

Kolczyńska Katarzyna

 

11.50-12.50

 

 

 

20.

Kordulewska Jolanta

11.30-12.30
(co 2 tygodnie)

 

 

 

 

21.

Kowalewski Jakub

 

 

10.45-11.45

 

 

22.

Kowalska Ewa

 

 

 

14.30-15.30

 

23.

Krajewska Agnieszka

 

 

12.35-13.35

 

 

24.

Krajewska Dorota

 

 

 

10.35-11.35

 

25.

Lis-Dzięgielewska Anna

9.40-10.40

 

 

 

 

26.

Matuszewska Agnieszka

 

11.35-12.35

 

 

 

27.

Nawrocki Marek

 

 

 

7.50-8.50
(co 2 tygodnie)

 

28.

Nehring Grażyna Zofia

14.00-15.00

 

 

 

 

29.

Ostrowska Anna

 

 

11.50-12.50

 

 

30.

Pawłowska – Duchna Oliwia

 

 

 

11.30-12.30

 

31.

Rejniak Marta

 

 

9.35-10.35

 

 

32.

Sobotka Ewelina

 

9.40-10.40

 

 

 

33.

Sulwirska Dorota

 

9.45-10.44

 

 

 

34.

Szeluga Agnieszka

12.35-13.35

 

 

 

 

35.

Szulc Jadwiga

 

 

 

 

9.40-10.40

36.

Walczak -Sych Wioletta

 

12.35-13.35

 

 

 

37.

Wiloch  Agnieszka

 

11.15-11.45

 

 

14.30-15.00

38.

Wójtewicz Karolina

 

 

 

10.35-11.35

 

39.

Załoga Edyta

 

 

11.30-12.30