...

14 września komisja w składzie: pani Edyta Suszek, Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Mławie, Magdalena Grzywacz, Naczelnik Wydziału Komunikacji Społecznej i Medialnej oraz Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta Mława, a także Beata Rudzińska, pracownik Działu Promocji Miejskiego Domu Kultury i Hanna Matecka-Wieczorek, sekretarz Komisji, miały zaszczyt wyłonić laureatów w II Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Gdzie są skrzypce Younga?".

Nagrody otrzymały wszystkie osoby, które nadesłały do nas swoje prace.

I miejsce  kategoria kl. IV-VI, POEZJA  Dominik Bartnikowski, godło „Domin”, Szkoła Podstawowa nr 3, Mława, kl. IV

I miejsce  kategoria kl. VII-VIII, POEZJA  Antonina Wachowicz, godło „Satia”, Szkoła Podstawowa nr 2, Mława, kl. VIII

Wyniki konkursów ogłoszonych z okazji IV edycji Victor Young Jazz Festival Mława