Uczniowie z najwyższą średnią ocen w roku szkolnym 2021/2022 roku:

Lp.

Miejsce w szkole

Klasa

Nazwisko i imię

Średnia ocen

1

1

5a SP 3

Bartkowska Lena

6,00

2

2

7b SP 3

Waśniewska Daria

5,93

3

3

4b SP 3

Kaźmierska Aleksandra

5,91

4

3

4b SP 3

Kaźmierska Izabela

5,91

5

4

8b SP 3

Zygnerska Iga

5,83

6

5

4b SP 3

Rudziński Antoni

5,82

7

6

7b SP 3

Maciejewska Julia

5,79

8

7

4b SP 3

Kwiatkowska Maja

5,73

9

7

4a SP 3

Przybyszewska Anna

5,73

10

8

7b SP 3

Woźniak Maja

5,64

11

8

4b SP 3

Jeromin Iga

5,64

12

8

4b SP 3

Żułtowska Emilia

5,64

13

9

8a SP 3

Najduk Amelia

5,61

14

10

5a SP 3

Woźniak Konstanty

5,58

15

11

8b SP 3

Bińkiewicz Anna

5,56

16

11

8a SP 3

Najduk Oliwia

5,56

17

12

4a SP 3

Rudnicki Filip

5,55

18

13

5b SP 3

Dworznicka Martyna

5,50

19

14

4b SP 3

Szybicka Julia

5,45

20

14

4a SP 3

Gruźlewska Julia

5,45

21

15

7a SP 3

Kołakowski Adam

5,43

22

16

5b SP 3

Szeluga Kalina

5,42

23

16

5b SP 3

Zdanowicz Szymon

5,42

24

16

5a SP 3

Robaczyński Oskar

5,42

25

16

5a SP 3

Wodzyńska Michalina

5,42

26

17

7a SP 3

Czupryn Aleksander

5,36

27

17

4b SP 3

Jabłońska Antonina

5,36

28

17

4b SP 3

Sadowska Klaudia

5,36

29

17

4a SP 3

Pisarska Paulina

5,36

30

18

8b SP 3

Zalewska Maja

5,33

31

18

8a SP 3

Pokutycka Gabriela

5,33

32

19

4b SP 3

Zasina Dominik

5,27

33

19

4a SP 3

Kieczmer Gabriel

5,27

34

19

4a SP 3

Pagórska Gabriela

5,27

35

19

4a SP 3

Przytulska Marcelina

5,27

36

20

5b SP 3

Sadłos Kaja

5,25

37

20

5a SP 3

Dęby Amelia

5,25

38

20

5a SP 3

Filip Maria

5,25

39

21

8a SP 3

Szczepanek Oliwia

5,22

40

22

4b SP 3

Kordulewski Kamil

5,18

41

22

4b SP 3

Kucińska Nadia

5,18

42

22

4b SP 3

Szostek Magdalena

5,18

43

22

4a SP 3

Szałapska Barbara

5,18

44

22

4a SP 3

Wilczyńska Wiktoria

5,18

45

22

4a SP 3

Zielińska Julia

5,18

46

23

8b SP 3

Markowicz Oliwia

5,17

47

23

8a SP 3

Bęcławska Karolina

5,17

48

23

8a SP 3

Żarnowska Beata

5,17

49

23

5b SP 3

Dobrosielska Natalia

5,17

50

23

5a SP 3

Chmiel Filip

5,17

51

24

7a SP 3

Spłocharski Jakub

5,14

52

25

8a SP 3

Szlachetka Zofia

5,12

53

26

8b SP 3

Krajewska Natalia

5,11

54

27

5b SP 3

Kowalski Hubert

5,08

55

27

5b SP 3

Przeczewski Krzysztof

5,08

56

27

5a SP 3

Cecelski Maksymilian

5,08

57

28

7b SP 3

Sokołowska Oliwia

5,07

58

29

7b SP 3

Jaworski Jakub

5,00

59

29

5b SP 3

Subocz Olaf

5,00

60

29

5a SP 3

Cieśluk Piotr

5,00

61

29

5a SP 3

Tuchewicz Malwina

5,00

62

29

4b SP 3

Dymkowska Wiktoria

5,00

63

29

4a SP 3

Borowska Zuzanna

5,00

64

29

4a SP 3

Gaj Oliwia

5,00

65

29

4a SP 3

Kołakowska Kaja

5,00

66

29

4a SP 3

Kowalski Miłosz

5,00

67

29

4a SP 3

Ludwiczak Amelia

5,00

68

30

5b SP 3

Błaszkiewicz Aleksandra

4,92

69

31

4a SP 3

Grabowski Michał

4,91

70

31

4a SP 3

Kajetaniak Filip

4,91

71

32

8a SP 3

Bergolc Amelia

4,89

72

33

4a SP 3

Rychcik Sandra

4,82

73

33

4a SP 3

Wachowicz Gabriel

4,82

74

34

8b SP 3

Chocholska Julia

4,78

75

35

5b SP 3

Koziorowska Natalia

4,75

76

35

5a SP 3

Bergolc Jakub

4,75

 

Uczniowie z najwyższą średnią ocen za I półrocze 2021/2022 roku:

Lp.

Klasa

Nazwisko i imię

Średnia ocen

1

7b SP 3

Waśniewska Daria

5,86

2

4b SP 3

Kaźmierska Izabela

5,82

3

4b SP 3

Kaźmierska Aleksandra

5,82

4

5a SP 3

Bartkowska Lena

5,79

5

4b SP 3

Kwiatkowska Maja

5,68

6

4b SP 3

Rudziński Antoni

5,59

7

4a SP 3

Pagórska Gabriela

5,55

8

5a SP 3

Woźniak Konstanty

5,54

9

4a SP 3

Przybyszewska Anna

5,50

10

7b SP 3

Woźniak Maja

5,50

11

8b SP 3

Zygnerska Iga

5,50

12

5b SP 3

Dworznicka Martyna

5,46

13

4b SP 3

Jeromin Iga

5,45

14

4b SP 3

Żułtowska Emilia

5,45

15

7b SP 3

Maciejewska Julia

5,45

16

4a SP 3

Rudnicki Filip

5,36

17

4a SP 3

Gruźlewska Julia

5,32

18

5b SP 3

Szeluga Kalina

5,29

19

4b SP 3

Szybicka Julia

5,27

20

4b SP 3

Sadowska Klaudia

5,25

21

4a SP 3

Szałapska Barbara

5,23

22

5b SP 3

Zdanowicz Szymon

5,21

23

8a SP 3

Najduk Amelia

5,18

24

5a SP 3

Robaczyński Oskar

5,17

25

5b SP 3

Kowalski Hubert

5,17

26

4a SP 3

Kołakowska Kaja

5,16

27

4a SP 3

Przytulska Marcelina

5,16

28

4a SP 3

Wilczyńska Wiktoria

5,16

29

5a SP 3

Wodzyńska Michalina

5,15

30

5b SP 3

Dobrosielska Natalia

5,15

31

4a SP 3

Kieczmer Gabriel

5,14

32

4b SP 3

Kordulewski Kamil

5,14

33

4b SP 3

Zasina Dominik

5,14

34

5b SP 3

Sadłos Kaja

5,13

35

7a SP 3

Kołakowski Adam

5,13

36

5a SP 3

Cecelski Maksymilian

5,10

37

5a SP 3

Filip Maria

5,10

38

5a SP 3

Chmiel Filip

5,08

39

4b SP 3

Szostek Magdalena

5,05

40

4b SP 3

Jabłońska Antonina

5,02

41

8b SP 3

Bińkiewicz Anna

4,98

42

5a SP 3

Dęby Amelia

4,96

43

4a SP 3

Pisarska Paulina

4,95

44

4a SP 3

Zielińska Julia

4,95

45

7b SP 3

Sokołowska Oliwia

4,93

46

7a SP 3

Czupryn Aleksander

4,91

47

7a SP 3

Spłocharski Jakub

4,89

48

8a SP 3

Najduk Oliwia

4,89

49

5b SP 3

Błaszkiewicz Aleksandra

4,88

50

7b SP 3

Jaworski Jakub

4,88

51

5b SP 3

Subocz Olaf

4,83

52

8a SP 3

Pokutycka Gabriela

4,82

53

8b SP 3

Zalewska Maja

4,82

54

5a SP 3

Cieśluk Piotr

4,81

55

5a SP 3

Świniarski Antoni

4,79

56

5a SP 3

Tuchewicz Malwina

4,79

57

4a SP 3

Gaj Oliwia

4,77

58

4a SP 3

Kowalski Miłosz

4,77

59

4b SP 3

Dymkowska Wiktoria

4,77

60

4b SP 3

Arabucka Amelia

4,75

61

4b SP 3

Kucińska Nadia

4,75

 

Uczniowie z najwyższą średnią ocen w roku szkolnym 2020/2021r.

Lp.

Klasa

Nazwisko i imię

Średnia ocen

1

6b

Waśniewska Daria

6,00

2

6b

Woźniak Maja

6,00

3

7b

Zygnerska Iga

6,00

4

6b

Maciejewska Julia

5,92

5

4a

Bartkowska Lena

5,82

6

4b

Szeluga Kalina

5,82

7

4b

Dobrosielska Natalia

5,73

8

4a

Woźniak Konstanty

5,64

9

7a

Najduk Amelia

5,64

10

4b

Zdanowicz Szymon

5,55

11

6a

Czupryn Aleksander

5,50

12

7a

Najduk Oliwia

5,50

13

4a

Tuchewicz Malwina

5,45

14

4b

Sadłos Kaja

5,45

15

4b

Subocz Olaf

5,45

16

6b

Jaworski Jakub

5,45

17

7b

Bińkiewicz Anna

5,43

18

4a

Bergolc Jakub

5,36

19

4a

Dęby Amelia

5,36

20

4a

Filip Maria

5,36

21

4a

Robaczyński Oskar

5,36

22

4b

Dworznicka Martyna

5,36

23

7b

Markowicz Oliwia

5,36

24

4a

Chmiel Filip

5,27

25

4a

Wodzyńska Michalina

5,27

26

7a

Pokutycka Gabriela

5,21

27

4a

Cecelski Maksymilian

5,18

28

4a

Cieśluk Piotr

5,18

29

4a

Wilk Damian

5,18

30

4b

Ducki Tomasz

5,18

31

4b

Przeczewski Krzysztof

5,18

32

4a

Świniarski Antoni

5,09

33

6b

Sinkiewicz Kornelia

5,08

34

6b

Sokołowska Oliwia

5,08

35

7a

Bęcławska Karolina

5,07

36

7a

Szczepanek Oliwia

5,07

37

7b

Zalewska Maja

5,07

38

4b

Błaszkiewicz Aleksandra

5,00

39

6a

Kołakowski Adam

5,00

40

6a

Spłocharski Jakub

5,00

41

6a

Śmigelski Jakub

5,00

42

7a

Bergolc Amelia

5,00

43

7a

Szlachetka Zofia

5,00

44

4b

Kowalski Hubert

4,91

45

4b

Olencki Piotr

4,91

46

6b

Wach Wiktoria

4,83

47

4a

Mańko Oskar

4,82

48

4b

Pokutycki Kamil

4,82

49

7b

Krajewska Natalia

4,79

50

6a

Kurzawa Szymon

4,75