Przepis na wspaniałe gofry...znakomite towarzystwo, szef kuchni i dobry sprzęt :)

Ogólnopolski Program "Uczymy Dzieci Programować"

W ramach realizacji projektu "Laboratoria Przyszłości" klasy 2 a, 2 b i 2 c na lekcjach z informatyki wzięły udział w Ogólnopolskim Programie "Uczymy Dzieci Programować". Celem tych zajęć było świadome, merytoryczne i metodyczne wprowadzanie elementów kodowania i robotyki z oraz nauka przez zabawę. Nauka kodowania jest bardzo ważna dla wszechstronnego rozwoju dziecka, a przy tym nie jest ani trudna, ani nieciekawa.

Robimy zapiekanki

Uczniowie klasy Vb 25 marca 2023 r. mieli możliwość skorzystania ze sprzętów kuchennych w Laboratorium Przyszłości. Tym razem propozycja padła na zapiekanki.

Robot Photon na lekcjach informatyki.

Zacznijmy od tego, co to jest robot Photon? To polski robot edukacyjny, którego zadaniem jest wprowadzenie dzieci w świat technologii, rozwijanie ich kreatywności i zdolności logicznego myślenia oraz nauczanie podstaw programowania. Wyposażony jest w szereg czujników:

Zapiekanki "Przyszłości" ;)

Uczniowie klasy Va 10 marca 2023 r. mieli możliwość skorzystania ze sprzętów kuchennych w Laboratorium Przyszłości.

Od grudnia 2022roku w Szkole Podstawowej nr 3 w Mławie, odbywają się zajęcia kulinarne. W ramach programu Laboratoria Przyszłości, udało się zakupić niezbędne sprzęty AGD.