Uczniowie z najwyższą średnią ocen za I półrocze 2021/2022 roku:

Lp.

Klasa

Nazwisko i imię

Średnia ocen

1

7b SP 3

Waśniewska Daria

5,86

2

4b SP 3

Kaźmierska Izabela

5,82

3

4b SP 3

Kaźmierska Aleksandra

5,82

4

5a SP 3

Bartkowska Lena

5,79

5

4b SP 3

Kwiatkowska Maja

5,68

6

4b SP 3

Rudziński Antoni

5,59

7

4a SP 3

Pagórska Gabriela

5,55

8

5a SP 3

Woźniak Konstanty

5,54

9

4a SP 3

Przybyszewska Anna

5,50

10

7b SP 3

Woźniak Maja

5,50

11

8b SP 3

Zygnerska Iga

5,50

12

5b SP 3

Dworznicka Martyna

5,46

13

4b SP 3

Jeromin Iga

5,45

14

4b SP 3

Żułtowska Emilia

5,45

15

7b SP 3

Maciejewska Julia

5,45

16

4a SP 3

Rudnicki Filip

5,36

17

4a SP 3

Gruźlewska Julia

5,32

18

5b SP 3

Szeluga Kalina

5,29

19

4b SP 3

Szybicka Julia

5,27

20

4b SP 3

Sadowska Klaudia

5,25

21

4a SP 3

Szałapska Barbara

5,23

22

5b SP 3

Zdanowicz Szymon

5,21

23

8a SP 3

Najduk Amelia

5,18

24

5a SP 3

Robaczyński Oskar

5,17

25

5b SP 3

Kowalski Hubert

5,17

26

4a SP 3

Kołakowska Kaja

5,16

27

4a SP 3

Przytulska Marcelina

5,16

28

4a SP 3

Wilczyńska Wiktoria

5,16

29

5a SP 3

Wodzyńska Michalina

5,15

30

5b SP 3

Dobrosielska Natalia

5,15

31

4a SP 3

Kieczmer Gabriel

5,14

32

4b SP 3

Kordulewski Kamil

5,14

33

4b SP 3

Zasina Dominik

5,14

34

5b SP 3

Sadłos Kaja

5,13

35

7a SP 3

Kołakowski Adam

5,13

36

5a SP 3

Cecelski Maksymilian

5,10

37

5a SP 3

Filip Maria

5,10

38

5a SP 3

Chmiel Filip

5,08

39

4b SP 3

Szostek Magdalena

5,05

40

4b SP 3

Jabłońska Antonina

5,02

41

8b SP 3

Bińkiewicz Anna

4,98

42

5a SP 3

Dęby Amelia

4,96

43

4a SP 3

Pisarska Paulina

4,95

44

4a SP 3

Zielińska Julia

4,95

45

7b SP 3

Sokołowska Oliwia

4,93

46

7a SP 3

Czupryn Aleksander

4,91

47

7a SP 3

Spłocharski Jakub

4,89

48

8a SP 3

Najduk Oliwia

4,89

49

5b SP 3

Błaszkiewicz Aleksandra

4,88

50

7b SP 3

Jaworski Jakub

4,88

51

5b SP 3

Subocz Olaf

4,83

52

8a SP 3

Pokutycka Gabriela

4,82

53

8b SP 3

Zalewska Maja

4,82

54

5a SP 3

Cieśluk Piotr

4,81

55

5a SP 3

Świniarski Antoni

4,79

56

5a SP 3

Tuchewicz Malwina

4,79

57

4a SP 3

Gaj Oliwia

4,77

58

4a SP 3

Kowalski Miłosz

4,77

59

4b SP 3

Dymkowska Wiktoria

4,77

60

4b SP 3

Arabucka Amelia

4,75

61

4b SP 3

Kucińska Nadia

4,75

 

Uczniowie z najwyższą średnią ocen w roku szkolnym 2020/2021r.

Lp.

Klasa

Nazwisko i imię

Średnia ocen

1

6b

Waśniewska Daria

6,00

2

6b

Woźniak Maja

6,00

3

7b

Zygnerska Iga

6,00

4

6b

Maciejewska Julia

5,92

5

4a

Bartkowska Lena

5,82

6

4b

Szeluga Kalina

5,82

7

4b

Dobrosielska Natalia

5,73

8

4a

Woźniak Konstanty

5,64

9

7a

Najduk Amelia

5,64

10

4b

Zdanowicz Szymon

5,55

11

6a

Czupryn Aleksander

5,50

12

7a

Najduk Oliwia

5,50

13

4a

Tuchewicz Malwina

5,45

14

4b

Sadłos Kaja

5,45

15

4b

Subocz Olaf

5,45

16

6b

Jaworski Jakub

5,45

17

7b

Bińkiewicz Anna

5,43

18

4a

Bergolc Jakub

5,36

19

4a

Dęby Amelia

5,36

20

4a

Filip Maria

5,36

21

4a

Robaczyński Oskar

5,36

22

4b

Dworznicka Martyna

5,36

23

7b

Markowicz Oliwia

5,36

24

4a

Chmiel Filip

5,27

25

4a

Wodzyńska Michalina

5,27

26

7a

Pokutycka Gabriela

5,21

27

4a

Cecelski Maksymilian

5,18

28

4a

Cieśluk Piotr

5,18

29

4a

Wilk Damian

5,18

30

4b

Ducki Tomasz

5,18

31

4b

Przeczewski Krzysztof

5,18

32

4a

Świniarski Antoni

5,09

33

6b

Sinkiewicz Kornelia

5,08

34

6b

Sokołowska Oliwia

5,08

35

7a

Bęcławska Karolina

5,07

36

7a

Szczepanek Oliwia

5,07

37

7b

Zalewska Maja

5,07

38

4b

Błaszkiewicz Aleksandra

5,00

39

6a

Kołakowski Adam

5,00

40

6a

Spłocharski Jakub

5,00

41

6a

Śmigelski Jakub

5,00

42

7a

Bergolc Amelia

5,00

43

7a

Szlachetka Zofia

5,00

44

4b

Kowalski Hubert

4,91

45

4b

Olencki Piotr

4,91

46

6b

Wach Wiktoria

4,83

47

4a

Mańko Oskar

4,82

48

4b

Pokutycki Kamil

4,82

49

7b

Krajewska Natalia

4,79

50

6a

Kurzawa Szymon

4,75